ERJ-T14LM150U
MFR.Part #
ERJ-T14LM150U
JLCPCB Part #
C20024284
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS