ERJ-T14LM122U
MFR.Part #
ERJ-T14LM122U
JLCPCB Part #
C20024281
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS