ERJ-T14LM103U
MFR.Part #
ERJ-T14LM103U
JLCPCB Part #
C20024276
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS