ERJ-T14LK562U
MFR.Part #
ERJ-T14LK562U
JLCPCB Part #
C20024257
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS