ERJ-T14LK221U
MFR.Part #
ERJ-T14LK221U
JLCPCB Part #
C20024227
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS