ERJ-T14LK1R2U
MFR.Part #
ERJ-T14LK1R2U
JLCPCB Part #
C20024223
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS