ERJ-T14LK181U
MFR.Part #
ERJ-T14LK181U
JLCPCB Part #
C20024218
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS