ERJ-T14J4R3U
MFR.Part #
ERJ-T14J4R3U
JLCPCB Part #
C4045045
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS