ERJ-T14J272U
MFR.Part #
ERJ-T14J272U
JLCPCB Part #
C4325892
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS