ERJ-T14J224U
MFR.Part #
ERJ-T14J224U
JLCPCB Part #
C3959696
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS