ERJ-T14J223U
MFR.Part #
ERJ-T14J223U
JLCPCB Part #
C3938807
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS