ERJ-T14J160U
MFR.Part #
ERJ-T14J160U
JLCPCB Part #
C4202495
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS