ERJ-T08J8R2V
MFR.Part #
ERJ-T08J8R2V
JLCPCB Part #
C4213206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 330mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS