ERJ-T08J754V
MFR.Part #
ERJ-T08J754V
JLCPCB Part #
C3991702
Description
-55℃~+155℃ 330mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS