ERJ-T08J752V
MFR.Part #
ERJ-T08J752V
JLCPCB Part #
C4317840
Description
-55℃~+155℃ 330mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS