ERJ-T08J6R8V
MFR.Part #
ERJ-T08J6R8V
JLCPCB Part #
C3919762
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 330mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS