ERJ-T08J561V
MFR.Part #
ERJ-T08J561V
JLCPCB Part #
C4002044
Description
-55℃~+155℃ 330mW 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS