ERJ-T08J473V
MFR.Part #
ERJ-T08J473V
JLCPCB Part #
C4132293
Description
-55℃~+155℃ 330mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS