ERJ-T08J3R9V
MFR.Part #
ERJ-T08J3R9V
JLCPCB Part #
C4137257
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9Ω 330mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS