ERJ-T08J363V
MFR.Part #
ERJ-T08J363V
JLCPCB Part #
C3949574
Description
-55℃~+155℃ 330mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS