ERJ-T08J334V
MFR.Part #
ERJ-T08J334V
JLCPCB Part #
C4356653
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS