ERJ-T08J330V
MFR.Part #
ERJ-T08J330V
JLCPCB Part #
C4351286
Description
-55℃~+155℃ 330mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS