ERJ-T08J2R4V
MFR.Part #
ERJ-T08J2R4V
JLCPCB Part #
C4292441
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4Ω 330mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS