ERJ-T08J270V
MFR.Part #
ERJ-T08J270V
JLCPCB Part #
C4174281
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS