ERJ-T08J222V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T08J222V
JLCPCB Part #
C3967051
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS