ERJ-T08J221V
MFR.Part #
ERJ-T08J221V
JLCPCB Part #
C3976076
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS