ERJ-T08J1R3V
MFR.Part #
ERJ-T08J1R3V
JLCPCB Part #
C3918046
Package
1206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 330mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS