ERJ-T08J181V
MFR.Part #
ERJ-T08J181V
JLCPCB Part #
C4552929
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS