ERJ-T08J123V
MFR.Part #
ERJ-T08J123V
JLCPCB Part #
C4218229
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS