ERJ-T08J121V
MFR.Part #
ERJ-T08J121V
JLCPCB Part #
C4330763
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS