ERJ-T08J105V
MFR.Part #
ERJ-T08J105V
JLCPCB Part #
C3953025
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS