ERJ-T06J912V
MFR.Part #
ERJ-T06J912V
JLCPCB Part #
C3971876
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS