ERJ-T06J823V
MFR.Part #
ERJ-T06J823V
JLCPCB Part #
C4011963
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS