ERJ-T06J621V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-T06J621V
JLCPCB Part #
C4025600
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS