ERJ-T06J3R0V
MFR.Part #
ERJ-T06J3R0V
JLCPCB Part #
C3959347
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS