ERJ-T06J394V
MFR.Part #
ERJ-T06J394V
JLCPCB Part #
C4308857
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS