ERJ-T06J331V
MFR.Part #
ERJ-T06J331V
JLCPCB Part #
C3966382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS