ERJ-T06J203V
MFR.Part #
ERJ-T06J203V
JLCPCB Part #
C3950264
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS