ERJ-T06J1R0V
MFR.Part #
ERJ-T06J1R0V
JLCPCB Part #
C4068638
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS