ERJ-T06J184V
MFR.Part #
ERJ-T06J184V
JLCPCB Part #
C4161519
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS