ERJ-T06J182V
MFR.Part #
ERJ-T06J182V
JLCPCB Part #
C3993458
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS