ERJ-T06J131V
MFR.Part #
ERJ-T06J131V
JLCPCB Part #
C4252273
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS