ERJ-S1TJ222U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ222U
JLCPCB Part #
C2143418
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS