ERJ-S1TJ1R3U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ1R3U
JLCPCB Part #
C4133641
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS