ERJ-S1TF2613U
MFR.Part #
ERJ-S1TF2613U
JLCPCB Part #
C1698793
Description
-55℃~+155℃ 1W 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS