ERJ-S1TF1R05U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1TF1R05U
JLCPCB Part #
C4245650
Package
2512
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.05Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS