ERJ-S1TD9091U
MFR.Part #
ERJ-S1TD9091U
JLCPCB Part #
C1712041
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS