ERJ-S1TD4220U
MFR.Part #
ERJ-S1TD4220U
JLCPCB Part #
C1710133
Description
-55℃~+155℃ 1W 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS