ERJ-S1TD2612U
MFR.Part #
ERJ-S1TD2612U
JLCPCB Part #
C1710160
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS