ERJ-S1TD1912U
MFR.Part #
ERJ-S1TD1912U
JLCPCB Part #
C4111228
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS